Russian (CIS)Ukrainian (UA)

ОХРАННОЕ АГЕНТСТВО "БАГИРА"

(096) 778-63-30, (044) 337-20-06, (044) 337-20-08.

г.Киев
ул.Фанерная 4
офис 302
info@bagira.org.ua

 

Обратный звонок

закрыть
       
  «Limited Liability LLC» — международная ассоциация охранных компаний, основанная в США в 2009 году. Главный центр управления охранного холдинга.  
  «МОРГАН СЕКЬЮРІТІ ГРУПП» — компания полного цикла охранных услуг европейского стандарта. Обеспечивает патрулирование, контрольно-пропускной режим и круглосуточный надзор за правопорядком ЖК "Паркове Місто".   Охранное агентство «БАГИРА» — секьюрити-компания расширенного профиля. Имиджевым проектом для неё является охрана ЖК "Комфорт-Таун" — патрулирование и видеофиксация на территории комплекса. Предоставляет адресные услуги менее крупным объектам — пультовая охрана для квартир и видеонаблюдение за участками.  

 

Главная

Головна

Почуття в безпеці сьогодні є невід'ємною частиною життя. Кожен з нас прагне в стабільності і впевненості в кожному дні. Загроза проникнення в квартиру або будинок, житловий комплекс, посягання на особисте життя, рекет, рейдерське захоплення, з цими моментами може зіткнутися будь-яка людина. Формування угруповань і вливання в маси величезної кількості зброї викликає небезпеку і загрозу життю. Ми здатні успішно забезпечити безпеку Вам і Вашому підприємству. Фізична охорона комплексів, будинків, котеджів, підприємств і офісів набрала пік по послугах охорони. Безпека, надійність, відповідальність, гарантії в цій сфері абсолютно залежать від керівництва та персоналу охоронної організації. Дисципліна і чітка послідовність дій співробітника дає найвищий результат з безпеки об'єкта. Все це вимагає інтегрованого підходу до створення сучасної системи безпеки із залученням спеціально навченого персоналу. Кваліфіковані співробітники, які пройшли навчання, постійно підвищують свій рівень майстерності, які мають усі підтверджуючі документи своєї кваліфікації, можуть забезпечити порядок на об'єкті будь-якої складності. Напрямок компанії ТОВ «Охоронна Агенція БАГІРА» вибрано як: охорона житлових комплексів. Наша задача охороняти житловий комплекс, кожного жителя і гостя знаходиться в ньому. Перешкоджати проникненню сторонніх людей. Стежити за порядком в комплексі. Ми прагнемо щоб, жителі комплексу перебували в повній впевненості, що їх охороняють професіонали і їх свободам і життя нема чого не загрожує. Це єдиний центр, в якому реалізовані різні рівні охорони: фізична охорона, технічні засоби охорони, контрольно-пропускний режим, патрулювання. Все це разом, дозволяє забезпечити повний контроль всередині об'єкта. Забезпечити охорону комплексу, мешканців, цілісність майна - ця основна задача Нашої Компанії.

ТОВ «Охоронна Агенція БАГІРА» дотримується принципів: упевненість, безпека, надійність, повна відповідальність перед Замовником, конфіденційність та високий рівень виконання завдань. Невисокі тарифи на послуги охорони, індивідуальний підхід до кожного Замовника.

ТОВ «Охоронна Агенція БАГІРА» - це згуртована КОМАНДА і високий сервіс безпеки. Конфіденційність по наданню охоронних послуг, відповідно до професійної етики та чинного законодавства України.